Perun-SkyMarathon 2014

Rekapitulace

Datum závodu:3. 5. 2014
Název závodu:Perun-SkyMarathon
Místo závodu:Javorový
Mapa závodu:Zvětšit
Ředitel závodu:Marcel Žužka

Startovní listina bez rozdílu kategorií

Startovní
číslo
Jméno a příjmeníOddíl nebo bydlištěRočníkKód kategorieNázev kategorie
1Kopáč DavidBez1976M1Muži 39-
2Stančík BedřichLepus.cz1988M1Muži 39-
3Otevřel Vítote1988M1Muži 39-
4Urbaczka JanNVPP1991M1Muži 39-
5Anděl MilanUltrasta Frýdek-Místek1983M1Muži 39-
6Braniš PavelPříbram1969M2Muži 40+
7Walkowiak DariuszŁódź Running Team1978M1Muži 39-
8Mencner JacekJZD.Vendetta1990M1Muži 39-
9Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořielny1962M2Muži 40+
10Nývlt MartinKotlářka Praha1982M1Muži 39-
12Smrčka DavidHeidosh1988M1Muži 39-
13Urbaczka MatějNVPP Team1996M1Muži 39-
14Košut LukášNVPP Team1984M1Muži 39-
15Janák TomášBez1968M2Muži 40+
16Šiška JanBez1981M1Muži 39-
17Sikora MartinBez1973M2Muži 40+
18Porwisz JiříWISZ ONE1966M2Muži 40+
19BOŘIL VojtěchLowepro Czech Republic1990M1Muži 39-
20Najvert StanislavJulboWay1972M2Muži 40+
21Zembovski EdvardBez1972M2Muži 40+
22Stolárik PeterVizsla team1970M2Muži 40+
24Šimon MichalJZD.Vendetta1973M2Muži 40+
25Lysek RomanVáclavovice1982M1Muži 39-
26Rajnoch EdvardSplašení Goroli1966M2Muži 40+
27Palko AlešAlík1971M2Muži 40+
28Faron AgnieszkaNorafspor1982Z1Ženy 39-
29Dorda MiloslavCardio- run1971M2Muži 40+
30Urbaczka PavelNVPP Team1969M2Muži 40+
31Plhoň PatrikBoskovice1980M1Muži 39-
32Kučera PetrKES Buk Team1972M2Muži 40+
33Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON1989Z1Ženy 39-
34Šindlerová JanaSpona Teplice1969Z2Ženy 40+
35Funioková Táňainf.upol.cz/tri1977Z1Ženy 39-
36Koranda PavelKorys Team1979M1Muži 39-
38Popieluch MichalUltrasta Frýdek-Místek1973M2Muži 40+
39Hons PavelMaraton klub Kladno1970M2Muži 40+
40Flaša DavidVinotéka u Karla Frenštát pod Radhoštěm1989M1Muži 39-
41Piechowicz JiříUltrasta Frýdek-Místek1975M1Muži 39-
42Slezák Petrbezeckaskola.cz1974M2Muži 40+
43Sembol BarbaraVINIS 471964Z2Ženy 40+
45Žajdlík FilipTJ LMCH1977M1Muži 39-
46Vaverka DominikBrno1993M1Muži 39-
47Guziur PetrBez1987M1Muži 39-
48Cieslar MichalRUNGO.cz1981M1Muži 39-
49Beránek JiříCatus team1983M1Muži 39-
50Sembol ZbyszekVINIS 471964M2Muži 40+
51Przeczek MarekLepus.cz1971M2Muži 40+
52Rylko Václav1.běžecký Jablunkov1972M2Muži 40+
53Rakušan LuděkBorn to trail1972M2Muži 40+
54Kříž RadekPražské lamy1972M2Muži 40+
55Štverák TomášThe Cooling Birds1997M1Muži 39-
56Protivanský MichalPražské lamy1964M2Muži 40+
57Bielesz MichalSRS Ostrava1967M2Muži 40+
58Lux BronislavBullterier1981M1Muži 39-
59Martinec VáclavThe Cooling Birds1989M1Muži 39-
60Záruba MartinZbojnická chata1987M1Muži 39-
61Wernik DariuszBez1966M2Muži 40+
62Mazurek PavelTřinec1980M1Muži 39-
63Causidis MarekThe North Face XRNNRS1991M1Muži 39-
64Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava1981Z1Ženy 39-
65Rod MarekBez1987M1Muži 39-
66Hota DalimilBez1975M1Muži 39-
67Kysová IvetaBlažková1977Z1Ženy 39-
69Wernik KatarzynaBez1970Z2Ženy 40+
70Kotala TomášKružberák1989M1Muži 39-
71Nádeníček DavidLos Andos1986M1Muži 39-
72Sawicky PawelSkyrunning-PL2999M1Muži 39-
73Kubát JanBez1983M1Muži 39-
74Tuharsky MartinSalomon-Run.cz1977M1Muži 39-
75Kohut Tomášfans gorol1977M1Muži 39-
76Groš ŠtefanS.K. Valašského Království1961M2Muži 40+
77Šlégl MiroslavLos Andos1985M1Muži 39-
78Gromus PetrVsacan tour Vsetín1956M2Muži 40+
79Vejrychová VeronikaDruhá šance1987Z1Ženy 39-
80Vrána JiříValachiarun.cz1977M1Muži 39-
82Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek1980M1Muži 39-
83Novotný MarekMara1977M1Muži 39-
84Kasalík RadimOpavské dupy1981M1Muži 39-
85Bezděk KamilHugo z hor1977M1Muži 39-
86Januška JiříTrisportteam.cz1975M1Muži 39-
87Zelenka Jiříwww.suadra.cz1971M2Muži 40+
88Pečiva ZbyněkValachiarun.cz1969M2Muži 40+
89Rod MarekChodos Athletics1967M2Muži 40+
90Mrázek JanSalomon1981M1Muži 39-
91Bugner JosefJOKI1965M2Muži 40+
92Rampírová KláraADIDAS Outdoor Team/Alpisport1971Z2Ženy 40+
93Kühtreiberová NaďaBez1983Z1Ženy 39-
94Beniačová LindaLi1978Z1Ženy 39-
95Kotyk JanSalomon Suunto1972M2Muži 40+
96Popelář ZdeněkFrenštát pod Radhoštěm1978M1Muži 39-
97Knápková MichaelaSK Vrbno p.P1993Z1Ženy 39-
98Novak MichaelGone4run1977M1Muži 39-
99Opolka PetrPET3061963M2Muži 40+
100Kostka PetrKostka1982M1Muži 39-
101Glabazňová JanaBěhat nás baví1961Z2Ženy 40+
102Ocásek MartinSuperlite1980M1Muži 39-
103Rýznar AntonínBez2999M1Muži 39-
104Fait MilanJenTakBeh1972M2Muži 40+
105Frankovič JanLipník nad Bečvou1976M1Muži 39-
106Marťák MiroslavGenesis1968M2Muži 40+
107Vnenčák MatúšSalomon Suunto1988M1Muži 39-
108Bednarz LiborX-air Ostrava1980M1Muži 39-
109Krist OndřejMatka nesmí vidět1987M1Muži 39-
110Hájek JakubŽlutý šarkan1970M2Muži 40+
111Tomáš IvoJezevci Brno1960M2Muži 40+
112Chvostek PavelBrunteles1965M2Muži 40+
113Utinek VáclavKES BukTeam1980M1Muži 39-
114Kašparů JanVaradero1980M1Muži 39-
116Šarman RadimRadim1962M2Muži 40+
118Belohlavek Radiminf.upol.cz/tri1971M2Muži 40+
119Sitek TomášSitek Team1994M1Muži 39-
120Večerka LubomírBez1978M1Muži 39-
121Horák DavidQuintus1980M1Muži 39-
122Brázda MartinLangzamteam1977M1Muži 39-
123Martikán JiříHorolezci F-M1975M1Muži 39-
124Bartík PatrikKES Buk Team1976M1Muži 39-
125Fabšík MatějBez1985M1Muži 39-
126Rudický RadovanOstrava1969M1Muži 39-
127Skopalová Laďkarunning borders1977Z1Ženy 39-
128Tomeš JaroslavGymnázium Jana Nerudy1977M1Muži 39-
129Soczomski GrzegorzBiegamy we Wrocławiu1990M1Muži 39-
130Paciorek ArturKS Halny1988M1Muži 39-
131Danko FilipW limbu1981M1Muži 39-
132Złotowski MichalNysa Biega1984M1Muži 39-
133Volnár PetrHoroklub UMB BB1988M1Muži 39-
134Nedvídek PetrSDH Hlubočec1987M1Muži 39-
135Rada MartinValachiarun.cz1974M2Muži 40+
136Friedel JanMarathon team Klimkovice1979M1Muži 39-
137Malošík JanSK Fuga1985M1Muži 39-
138Pavelka RadimMarathon team Klimkovice1979M1Muži 39-
139Kuneš DavidTišnov1974M2Muži 40+
140Kempa JanJulboWay1979M1Muži 39-
141Walek BenjamínBez1992M1Muži 39-
142Ferda VojtěchŠnek1993M1Muži 39-
143Husánik RobertPepaTeam F-M1985M1Muži 39-
145Kordzinski KazimierRMD Montrail Team1958M2Muži 40+
146Chorąży LucianBez1980M1Muži 39-
147Pawlica JozefBez1991M1Muži 39-
148Forsztega MarcinBez2999M1Muži 39-
149Krajinová-Perglová MonikaBez1978Z1Ženy 39-
150Ryška RadekTřinec1964M2Muži 40+
151Linek MichałCLEAREX1975M1Muži 39-
152Rzepka RemigiuszCLEAREX1972M2Muži 40+
153Němcová MichaelaSK Oceláci Ostrava1985Z1Ženy 39-
154Ocásek ZbyněkZbygnev1977M1Muži 39-
155Kantor RomanOB TJ Třinec1965M2Muži 40+
156Maršálek TomášRacing Olešná1964M2Muži 40+
159Špička MartinOlomouc1993M1Muži 39-
160Neoral JiříReča Team1984M1Muži 39-
161Tkáčová MonikaFrenštát pod Radhoštěm1975Z1Ženy 39-
162Krejčiříková DenisaVZS Ostrava1988Z1Ženy 39-
163Górski MariuszBez1982M1Muži 39-
165Rybáčková SoňaMK Kladno1983Z1Ženy 39-
166Handl MartinKrnov1981M1Muži 39-
167Vondráček TomášX-TRAIL ORLOVÁ1985M1Muži 39-
168Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov1966Z2Ženy 40+
169Bielesz Josef1.běžecký Jablunkov1965M2Muži 40+
170Delina Daniel1.běžecký Jablunkov1980M1Muži 39-
171Raja PawelSkyrunning-PL1985M1Muži 39-
172Mzyk GrzegorzSkyrunning-PL1975M1Muži 39-
173Wilczewski TomaszSkyrunning-PL1974M2Muži 40+
174Szmajduch MariuszSkyrunning-PL1986M1Muži 39-
175Bednarczyk AleksanderSkyrunning-PL1982M1Muži 39-
176Mašek PavelBez1974M2Muži 40+
177Drga RadimOstrava1970M2Muži 40+
178Pavlík MilanTJ Liga 100 Olomouc1978M1Muži 39-
180Nycz AlešKunčice pod Ondřejníkem1968M2Muži 40+
181Larysz JakubHO TJ Sokol Staré Město/ Beskydští nomádi1986M1Muži 39-
182Papeš VáclavOlomouc1984M1Muži 39-
183Holub RobertFogl Tým1978M1Muži 39-
184Jadamus BogdanGlobKuryr.cz1981M1Muži 39-
186Tománek RadekVaradero1976M1Muži 39-
187Baier JanBrloh1983M1Muži 39-
188Argaláš MichalOB TJ Třinec1993M1Muži 39-
189Čandas Michaltarahumar z Kajlovce1977M1Muži 39-
190Žídek MartinTKD Opava1991M1Muži 39-
191Kaifáš DavidDeny Team1974M2Muži 40+
192Cienciala TomášSplašení Goroli1970M2Muži 40+
193Strnadel JakubTOBI SPORT INOV-81986M1Muži 39-
194Vynikal BedřichAva1952M2Muži 40+
195Dirnerová AlžbětaAva1982Z1Ženy 39-
196Pačka JanIGLOO ARCHITEKTI1985M1Muži 39-
197Navrátil MichalThe Cooling Birds1974M2Muži 40+
198Balcar MarekVolvo Ostrava1979M1Muži 39-
199Baran JiříNavi1966M2Muži 40+
201Gromusová AlexandraVivatsport1962Z2Ženy 40+
202Dvořák VladimírBez1979M1Muži 39-
203Sroka MartinStella Petřkovice1972M2Muži 40+
205Vnenčák MartinBez1983M1Muži 39-
206Kundel AlešMH Bike1971M2Muži 40+
207Kubienka Libor1.běžecký Jablunkov1965M2Muži 40+
208Klos VáclavBez1960M2Muži 40+
209Zmatlo JosefŠmajdací Konarovice1980M1Muži 39-
210Částek MichalFORT SMC1975M1Muži 39-
211Blabla TomášJanovice-Bystré1982M1Muži 39-
212Lubowicki Łukasz40-latek Tychy1978M1Muži 39-
214Kubina MatějHSK Benecko1992M1Muži 39-
215Janata KarelHSK Benecko1992M1Muži 39-
216Kovář LukášJAPA Outdoor team1988M1Muži 39-
217Částečka RomanHrabůvka1973M2Muži 40+
219Musil MichalElenka Tým1984M1Muži 39-
220Červenka RostislavSkuparti1976M1Muži 39-
221Holoubková HanaBeskydští nomádi1989Z1Ženy 39-
222Holoubek JanBeskydští nomádi1996M1Muži 39-
223Peter TomášBeskydští nomádi1985M1Muži 39-
224Tomík MatějSK Valašské Království1997M1Muži 39-
225Lichý DušanSplašení Goroli1967M2Muži 40+
226Rek FilipSK Valašské Království1978M1Muži 39-
227Gaš StefanŠtefan1991M1Muži 39-
228Matúš RadekSK Valašské Království1981M1Muži 39-
229Knapík ŠtěpánX-TRAIL ORLOVÁ1992M1Muži 39-
230Misiarz PetrOstrava-Zábřeh1976M1Muži 39-
231Volnárová VeronikaBez1992Z1Ženy 39-
232Žůrek JiříSK Pacetluky1983M1Muži 39-
233Machala DavidWalmezforever1983M1Muži 39-
234Muron RadimBez1974M2Muži 40+
235Kněžínek VítBabiččina Běžecká Buňka1991M1Muži 39-
237Konderla PatrikBystřice1992M1Muži 39-
238Ježíšek JiříSK Fighter Inside1992M1Muži 39-
239Veškrna IvanBrno1983M1Muži 39-
240Procházková TerezaOřechov1990Z1Ženy 39-
241Pospíšil DanielBez1975M1Muži 39-
242Jaracz BronislavTřinec1972M2Muži 40+
243Michalík TomášBez1988M1Muži 39-
244Žákovský LuděkŠumperk1988M1Muži 39-
245Nádeníček TomášCarpeNoctem1984M1Muži 39-
246Jurečka RichardBez1977M1Muži 39-
247Sedliský LukášBrno Staňková1982M1Muži 39-
248Mazoch BřetislavFrenštát pod Radhoštěm1988M1Muži 39-
249Havlíček JanInov-81979M1Muži 39-
251Strapek JanPepaTeam F-M1971M2Muži 40+
252Havelka AdamTJ Sokol Jehnice1994M1Muži 39-
253Směták PetrŽelvuška1972M2Muži 40+
254Píša MartinSKVK.CZ1982M1Muži 39-
255Wąsowicz JanBez2999M2Muži 40+
256Hlisnikovský JanSK TH&TF1987M1Muži 39-
257Hlisnikovská ZuzanaBez1993Z1Ženy 39-
258Červinka JanOK241989M1Muži 39-
259Pernický RomanNavi1974M2Muži 40+
260Jedlička JanNikde neregistrován :o)1978M1Muži 39-
261Polák VladimírL5S1 1974M2Muži 40+
262Nutil TomášLepus.cz1970M2Muži 40+
263Hrubý TomášBez1974M2Muži 40+
264Nadažy RadekSK Safrata1965M2Muži 40+
265Král PetrNF team consulting1993M1Muži 39-
267Kašpárek RadimLupus Beater1988M1Muži 39-
268Svoboda TomášADIDAS Outdoor Team1970M2Muži 40+
270Chmielewski BartoszIGOSPORT1975M1Muži 39-
271Chmielewski RafałIGOSPORT1973M2Muži 40+
273Leszczynski RadekBezvaběh.cz/LucyTeam Olomouc1975M1Muži 39-
274Studničková VeronikaBez1980Z1Ženy 39-
275Koukal LukášBeroun1984M1Muži 39-
277Zemaník JanSalomon Suunto1990M1Muži 39-
278Stančík JurajCERGE-El Running Team1980M1Muži 39-
279Neuwirth Janmujfyzioterapeut.cz1980M1Muži 39-
280Krchová ZuzanaKOUSTYLE.cz1990Z1Ženy 39-
283Haltof EwaLepus.cz1994Z1Ženy 39-
284Velička AlešJulboWay1973M2Muži 40+
285Bernát MatějSalomon-Run.cz1995M1Muži 39-
286Ptáček JiříESO91973M2Muži 40+
288Beneš JanSPSPORT1993M1Muži 39-
289Novotný Rostislavsmotko 761976M1Muži 39-
290Rajnoha PavelESO91979M1Muži 39-
291Pašek JanBez1984M1Muži 39-
292Žabenský StanislavSDH-Mniší1991M1Muži 39-
295Mazurková LucieLola1977Z1Ženy 39-
296Marek LukášSK Fighter Inside1993M1Muži 39-
297Mrvečka ViliamBez1961M2Muži 40+
298Tončík MartinMARPET1972M2Muži 40+
299Tončík PetrMARPET1971M2Muži 40+
300Čermák JanPraha 61984M1Muži 39-
301Mrvečka MichalBez1961M2Muži 40+
302Tišl PavelDvě nohy jednoho osla2999M1Muži 39-
303Kubín MatyášPraha 71981M1Muži 39-
304Karhan MichalPraha 11981M1Muži 39-
305Jurek MichaelOgaři zpod Radhoště1995M1Muži 39-
306Svoboda Janwww.saudra.cz1983M1Muži 39-
309Dujka LuděkNový Jičín1976M1Muži 39-
312Krajníková HanaBez1983Z1Ženy 39-
313Siuda BartołomiejAKE Robotics1976M1Muži 39-
314Sagan LukaszKB ERGO1983M1Muži 39-
315Kokošek OldřichSUPSHOP.CZ1988M1Muži 39-
317Wandzel AdrianSkyrunning-PL1990M1Muži 39-
318Kraus KrzysztofSkyrunning-PL1977M1Muži 39-
319Nevřala MichalSK Oceláci Ostrava1981M1Muži 39-
320Filgas PavelHorňané1975M1Muži 39-
321Vabroušek PetrAuthor Tufo Trilife1973M2Muži 40+
322Karbulková AliceAC CoByDup1972Z2Ženy 40+
323Karbulka PavelPražský píče1973M2Muži 40+
324Kocián MartinKozlovice1976M1Muži 39-
325Pechlát CtiborMalý Velký1976M1Muži 39-
326Sedláček MartinSilesian cross1979M1Muži 39-
328Durovec MiroslavDubnica n/V1977M1Muži 39-
330Ponc MaciejTeam 3601970M2Muži 40+
331Jeremicz PiotrTrial Saint Bernard1974M2Muži 40+
332Navrátil JaroslavHO SSK Vítkovice1960M2Muži 40+
333Kouřil PřemyslBystřice pod Hostýnem1983M1Muži 39-
334Melčák Tomáš Kopřivnice1975M1Muži 39-
335Janovsky ZdenekZJ1965M2Muži 40+
336Sobek Lumírtgm1975M1Muži 39-
337Žaloudík JiříLepus.cz1986M1Muži 39-
338Brýdl PavelLaSportiva/HUDY1980M1Muži 39-
339Horvát MariánDubnica n/V1976M1Muži 39-
340Kramoliš ŠtěpánBez1984M1Muži 39-
342Mertová MichaelaActivity Lanškroun1976Z1Ženy 39-
343Dobiáš MichaelTrailpoint/SK Babaice1973M2Muži 40+
346Sobczyk ArturBez2999M1Muži 39-
347Brázdil DanielUltra Continental1975M1Muži 39-
348Stoklásková PavlaBez1974Z2Ženy 40+
349Benesz RadomírBez1977M1Muži 39-
351Sova MarekOlomouc1993M1Muži 39-
352Nahorniak TomášL4L51974M2Muži 40+
353Bobko PetrFogl Tým1957M2Muži 40+
354Nguyen MazeiOB TJ TŽ Třinec1975M1Muži 39-
356Kozina JanAbadžikra! - HO TJ TŽ1979M1Muži 39-
357Buzgová PetraBez1978Z1Ženy 39-
358Opolková DagmarDAG3061964Z2Ženy 40+
359Vágner MartinBez1978M1Muži 39-
360Žákovský PetrADIDAS Outdoor Team Alpi sport1983M1Muži 39-
361Majer EwaBez2999Z1Ženy 39-
362Bernát IvoBeskydkrby1968M1Muži 39-
365Staša KamilBez2999M1Muži 39-
368Niemiec MichalBez1986M1Muži 39-
369Kocur Jarosław40-latek Tychy1986M1Muži 39-
370Klus DanielMH Bike1968M2Muži 40+
371Řídel JakubBez1975M1Muži 39-
372Trombik MilanHoral1972M2Muži 40+
373Hudák DušanŠK Gaštan1984M1Muži 39-
374Helcel MartinMH Bike1968M2Muži 40+
375Římánek OndřejŘím tým1995M1Muži 39-
376Uhlář LubomírFalcons Smilovice1996M1Muži 39-
377Berka RadimKozakov1982M1Muži 39-
378Berka MartinKozakov1987M1Muži 39-
379Zeman MarekX-air Ostrava1987M1Muži 39-
380Baginská TerezaTerry1989Z1Ženy 39-
381Siuda TomášTOM1984M1Muži 39-
382Tyleček VáclavJAPA Outdoor team1985M1Muži 39-
383Míl PetrADIDAS Outdoor Team1971M2Muži 40+
384Marosz VojtěchOldřichovice1987M1Muži 39-
385Brynda PavelJežek na kopci1982M1Muži 39-
386Labuz MartinMH Bike1969M2Muži 40+
387Mynarčík JanČerťákSki Team11993M1Muži 39-
388Chmelář JosefBez1997M1Muži 39-
390Mynarčík ZdeněkMindysek Team1965M2Muži 40+
391Nezval OndřejNVPP Team1999M1Muži 39-
392Sojka PatrikSK Valašské Království1988M1Muži 39-
393Reimer PetrTelebridge Team I1985M1Muži 39-
394Šubert PavelHoralové1974M2Muži 40+
395Ryzí MartinSK Fighter Inside1992M1Muži 39-
397Sirůček MichaelJulboWay1990M1Muži 39-
398Duch MiroslavLaSportiva/HUDY1979M1Muži 39-
400Sventek LadislavGoral Marathon Team1965M2Muži 40+
401Kovařík OndřejBrno1983M1Muži 39-
403Zbyň OndřejHyundai1989M1Muži 39-
404Trombík MiroslavHyundai1974M2Muži 40+
405Hosch JaromírHyundai1989M1Muži 39-
406Mach MartinHyundai1988M1Muži 39-
407Šedý PřemyslHyundai1980M1Muži 39-
408Pavlorek AdamSK Oceláci Ostrava1987M1Muži 39-
409Brunner RadekSK Babice2999M1Muži 39-
412Březina RomanBez1976M1Muži 39-
413Křenek DanielČerťákSki Team21992M1Muži 39-
414Imielski MarekWKB Meta Lubliniec1959M2Muži 40+
415Czempas ArturJedz Budyň1976M1Muži 39-
417Czapiewski DariuszQ Qrito Bieruň1986M1Muži 39-
418Tůma ZdeněkKPMG Running Club1966M2Muži 40+
419Krasula LukášDravci Šternerk1980M1Muži 39-
420Straková AnnaBez2999Z2Ženy 40+
421RUBIČ DanielNew Balance Team1985M1Muži 39-
423Bezdíček ZdeněkTJ Povrly2999M1Muži 39-
424Krčál MichalIf you must run - RUN!1977M1Muži 39-
425Jurč MichalIP Polná1980M1Muži 39-
426Pacák MarcelBystřice1985M1Muži 39-
427Kováč MarekBystřice1975M1Muži 39-
428Šebesta RichardDraMas1988M1Muži 39-
429Mynarski MarceliPoparzeni Izotonikiem1985M1Muži 39-
431Procházka MartinPřesto1977M1Muži 39-
432Ondruch AdamX-TRAIL ORLOVÁ1990M1Muži 39-
433Maky MakyMaky2999M1Muži 39-
435Klim TomášBez1975M1Muži 39-
436Vacula LukášOstrava-Zábřeh1980M1Muži 39-
440Tytko BartłomiejIrons.pl/40 latek - team1979M1Muži 39-
441Skalny SabinaBielsko-Biała1982Z1Ženy 39-
442Puzoń JanUstroń1990M1Muži 39-
443Koziolek AndrzejBielsko-Biała1980M1Muži 39-
 
© 2004 - 2017 TimeChip.cz