Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50554 Library:100004 in /var/www/timechip_cz_old/htdocs/classes/dbmysqli.class.php on line 16
Výsledkový systém a čipová časomíra TimeChip | Výsledky | JeLyMan 2013

JeLyMan 2013

Rekapitulace

Datum závodu:24. 2. 2013
Název závodu:JeLyMan
Místo závodu:Jeseníky, Paprsek
Mapa závodu:Zvětšit
Ředitel závodu:Václav Král

Startovní listina bez rozdílu kategorií

Startovní
číslo
Jméno a příjmeníOddíl nebo bydlištěRočníkKód kategorieNázev kategorie
1Andrýsek PetrSki klub RD Rýmařov1971M2Muži 41-50 let, 40km
2Šalmík PavelSki klub RD Rýmařov1972M2Muži 41-50 let, 40km
3Gerhard TomášSki klub RD Rýmařov1972M2Muži 41-50 let, 40km
4Šopík VítězslavSki klub RD Rýmařov1976M1Muži do 40 let, 40km
5Cabrnoch JakubMarina 11976V1Muži 19-40 let, 20km
6Ščerba MarekSK SKIVELO Olomouc1969M2Muži 41-50 let, 40km
7Najdekr PavelVSK Univerzita Brno1976M1Muži do 40 let, 40km
8Gregora MilanActivity Lanškroun1971M2Muži 41-50 let, 40km
9Koňarík DavidCSC Sumperk1981M1Muži do 40 let, 40km
10Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk1961V3Muži 51-60 let, 20km
11Tempír FrantišekSokol Štíty1949V4Muži 60 a více let, 20km
12Hanuš JanSki klub Šumperk1944V4Muži 60 a více let, 20km
13Kuběnka VladislavSki klub Šumperk1947V4Muži 60 a více let, 20km
14Janů PetrLoko Zábřeh1948M4Muži 61 a více let, 40km
15Kouřil LukášBlansko1982M1Muži do 40 let, 40km
16Sadílek OtaActivity Lanškroun1946M4Muži 61 a více let, 40km
17Kubíček VáclavVíno Karabina Šumperk1947V4Muži 60 a více let, 20km
18Riedl VáclavSki klub Šumperk1939V4Muži 60 a více let, 20km
19Valenta TomášPardubice1976M1Muži do 40 let, 40km
20Kechrt TomášCyklo Polách Šumperk1981M1Muži do 40 let, 40km
21Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh1975M1Muži do 40 let, 40km
22Vičitalová JanaACS drak Vrbno1977Z1Ženy do 40 let
23Zoubele Jiří AZ Ekotherm1950V4Muži 60 a více let, 20km
24Kochwasser FrantišekIKOS Zábřeh1936V4Muži 60 a více let, 20km
25Krejsa IvanIKOS Zábřeh1950V4Muži 60 a více let, 20km
26Švec JiříSmržice1976M1Muži do 40 let, 40km
27Korhoň JosefMostkovice1962M3Muži 51-60 let, 40km
28Prášil VítězslavRossignol Racing Team1981M1Muži do 40 let, 40km
29Smatana MilanJeseničtí lyžníci1973M1Muži do 40 let, 40km
30Novotný ViktorFenix ski team Jeseník1982M1Muži do 40 let, 40km
31Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun1964Z2Ženy 41-50 let
32Kovařík OldřichTTC OLOMOUC1960V3Muži 51-60 let, 20km
33Diviš JosefTT MIP POLIČKA1969V2Muži 41-50 let, 20km
34Halama JakubKSU1979M1Muži do 40 let, 40km
35Sporek MiroslavBez1954M3Muži 51-60 let, 40km
36Tomeček VáclavDoloplazy1962M3Muži 51-60 let, 40km
37Uhmann PetrKOS - TJ Tesla Brno1951V4Muži 60 a více let, 20km
38Uhmann ml. PetrKOS Tesla Brno1983V1Muži 19-40 let, 20km
39Žáčik JosefOlomouc1982V1Muži 19-40 let, 20km
40Uhmannová EliskaŠumperk1990Z1Ženy do 40 let
41Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh1942M4Muži 61 a více let, 40km
42Tomeček KarelDoloplazy1983M1Muži do 40 let, 40km
43Tomečková ZuzanaDoloplazy1982Z1Ženy do 40 let
44Cenker JanDoloplazy1995DMDorostenci 15-18 let
45Medlík JanLKT 80 Šumperk1982V1Muži 19-40 let, 20km
46Šrámek JaromírKVS Šumperk1958M3Muži 51-60 let, 40km
47Fišnar JanLoucna1954V3Muži 51-60 let, 20km
48Komárková EvaCyklo Polách a syn1958Z3Ženy 51 a více let
49Horvát PetrPlavecký klub Zábřeh1973V1Muži 19-40 let, 20km
50Horvát PetrSeverka Šumperk1994V1Muži 19-40 let, 20km
51Horyna RomanKVS Pozlovice1976M1Muži do 40 let, 40km
52Opatrný ZdeněkRaškovice1973M1Muži do 40 let, 40km
53Fišnar JiříKouty nad Desnou1976M1Muži do 40 let, 40km
54Fišnar JiříKouty nad Desnou1950V4Muži 60 a více let, 20km
55Kika RomanCharváty1967M2Muži 41-50 let, 40km
56Minář MiroslavTriSK Olomouc1968M2Muži 41-50 let, 40km
57Zifčák RobinFortex Ski Moravský Beroun1979M1Muži do 40 let, 40km
58Ondruška VojtěchFortex Ski Moravský Beroun1994V1Muži 19-40 let, 20km
59Ondrušková JitkaFortex Ski Moravský Beroun1968Z2Ženy 41-50 let
60Medlík CtiradASPV OA Šumperk1958V3Muži 51-60 let, 20km
61Zelenský FilipLRT1977V1Muži 19-40 let, 20km
62Hašek VáclavCSS Sudkov1944V4Muži 60 a více let, 20km
63Klusoň JanVSŠK MFF UK Praha1984M1Muži do 40 let, 40km
64Jílek MojmírŠumperk1959M3Muži 51-60 let, 40km
65Hajtmarová HanaZŠ Boženka Zábřeh1972Z2Ženy 41-50 let
66Mlčková EvaZlín1975Z1Ženy do 40 let
67Srovnalová LibušeLokomotiva Zábřeh1944Z3Ženy 51 a více let
68Hecl MilošKVS Šumperk1976V1Muži 19-40 let, 20km
69Rogula Włodzimierz1956V3Muži 51-60 let, 20km
70Pospíšil Miroslavhsts věrovany1960M3Muži 51-60 let, 40km
71STEFANIUK MARIUSZIronada OPOLE1966V2Muži 41-50 let, 20km
72Zítka JiříFortex Ski Moravský Beroun1962V3Muži 51-60 let, 20km
73Kačírek PavelSGF ústí nad orlicí1951V4Muži 60 a více let, 20km
74Kupka JanKP Ostrava1982M1Muži do 40 let, 40km
75Navrátil AntonínFortex Ski Moravský Beroun1953V3Muži 51-60 let, 20km
76Kajdečka VladimírOstrava1978V1Muži 19-40 let, 20km
77Krtička JanKOB Konice1979M1Muži do 40 let, 40km
78Tomaštík PavelZábřeh na Moravě1975V1Muži 19-40 let, 20km
79Rončák JanFortex Ski Moravský Beroun1967V2Muži 41-50 let, 20km
80Rončáková DagmarFortex Ski Moravský Beroun1970Z2Ženy 41-50 let
81Štěpánek TomášBez1977V1Muži 19-40 let, 20km
82Žůrek MilanUničov1966V2Muži 41-50 let, 20km
83Žůrek JakubUničov1995DMDorostenci 15-18 let
84Gabrhel VladimírSokol Šternberk1974V1Muži 19-40 let, 20km
85Spisar MartinSK K2 Prostějov1974M1Muži do 40 let, 40km
87Nováček KarelJeseník1998DMDorostenci 15-18 let
88Petřivalský MarekSKI OB Šternberk1969V2Muži 41-50 let, 20km
89Nováčková DanielaJeseník1972Z2Ženy 41-50 let
90Králová HanaJeseník1973Z1Ženy do 40 let
91Šesták JanKroměříž1959V3Muži 51-60 let, 20km
92Bednarský JiříŠumperk1962V3Muži 51-60 let, 20km
93Bednarský VojtěchCK Morava1997DMDorostenci 15-18 let
94Palasová KatarínaGŘF Empire1987Z1Ženy do 40 let
95Ivánek MartinGŘF Empire1985M1Muži do 40 let, 40km
97Kalkusová LuciePraha1987Z1Ženy do 40 let
98Žák MiroslavŠumperk1982V1Muži 19-40 let, 20km
99Axmann KarelSKI OB Šternberk1983V1Muži 19-40 let, 20km
100Doležal ZdeněkPřerov1974M1Muži do 40 let, 40km
101Wiśniewski JerzyJerzyWiśniewskiBikeTeam1949V4Muži 60 a více let, 20km
102Maćków JerzyNysa1966V2Muži 41-50 let, 20km
103Jirka MichalSportovní klub Ptení1984V1Muži 19-40 let, 20km
104Pustina PavelCSPK Kofola - Tatranka1985V1Muži 19-40 let, 20km
105Otrusina JiříXCSPORT.cz1982V1Muži 19-40 let, 20km
106Steiger JaroslavFortex Ski Moravský Beroun1954V3Muži 51-60 let, 20km
107Malina JakubPřerov1982M1Muži do 40 let, 40km
108Kužela MichalPROTI VĚTRU1982M1Muži do 40 let, 40km
109Klusáček MatějTřebíč1989M1Muži do 40 let, 40km
110Fellner AdamJeseník1993V1Muži 19-40 let, 20km
111Sedláčková KateřinaFortex Ski Moravský Beroun1984Z1Ženy do 40 let
112Kautz Michal Atlac Czech republic1989V1Muži 19-40 let, 20km
113Jemelka VojtěchHodolany1985M1Muži do 40 let, 40km
114Šimeček PavelO-Mikron1982M1Muži do 40 let, 40km
115Diblík RobertCONTI-RSC1978V1Muži 19-40 let, 20km
116Stohr RadimCONTI-RSC1991V1Muži 19-40 let, 20km
117Odstrčil JanLeština1988V1Muži 19-40 let, 20km
118Kovář DanielASPV Vápenná1980V1Muži 19-40 let, 20km
119Doleček MartinBez1973M1Muži do 40 let, 40km
120Krejza TomášBez1977M1Muži do 40 let, 40km
121Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov1958V3Muži 51-60 let, 20km
122Knotek OndřejEsenbáci Jeseník1990V1Muži 19-40 let, 20km
123Valigura MartinHradečná 1973V1Muži 19-40 let, 20km
124Kocourek FrantišekSK SKIVELO Olomouc1983M1Muži do 40 let, 40km
125Kukula ZdenekSTAVIVA eMKo1950M4Muži 61 a více let, 40km
126Kukula MarcelSTAVIVA eMKo1973V1Muži 19-40 let, 20km
127Kukulová MartinaSTAVIVA eMKo1995Z1Ženy do 40 let
128Hudeček DušanJeseničtí lyžníci1964V2Muži 41-50 let, 20km
129Liška PavelFort SMC Usti nad Orlici1963V2Muži 41-50 let, 20km
130Jedličková JanaSK Žamberk1969Z2Ženy 41-50 let
131Jedlička VáclavSK Žamberk1961M3Muži 51-60 let, 40km
132Kavka JiříBiatlon Letohrad1959V3Muži 51-60 let, 20km
133Diblík MilanSokol Líšnice1968M2Muži 41-50 let, 40km
134Matušů JaroslavVikýřovice1975M1Muži do 40 let, 40km
135Saňák MartinSK DAMA SPORT ŠUMPERK1978V1Muži 19-40 let, 20km
136Pastrnek PavelSK SKIVELO Olomouc1976M1Muži do 40 let, 40km
137Tvrdá ZdeňkaSK Hranice1956Z3Ženy 51 a více let
138Kraus MichalNový Malín1981V1Muži 19-40 let, 20km
139Klimková Adriana SK UP Olomouc1997Z1Ženy do 40 let
140Bedeč JanFenix ski team Jeseník1998DMDorostenci 15-18 let
141Klimek DavidSK UP Olomouc2000DMDorostenci 15-18 let
142Chuděj MarekJeseničtí lyžníci1972V2Muži 41-50 let, 20km
143Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn1958V3Muži 51-60 let, 20km
144Urbášek JiříGoofy Ociz Team Krnov1960V3Muži 51-60 let, 20km
301Riedl VojtěchSki klub Šumperk2006ZMŽáci do 14 let
302Kubáček VáclavDoloplazy1999ZMŽáci do 14 let
303Milán TOMÁŠKOS Tesla Brno2001ZMŽáci do 14 let
304Gregora JanActivity Lanškroun2000ZMŽáci do 14 let
305Šrámek OndřejŠumperk1999ZMŽáci do 14 let
306Linhart VítSkaláci2002ZMŽáci do 14 let
307Hajtmarová MartinaSkaláci2002ZZŽačky do 14 let
308Petřivalský ArnauOlomouc2005ZMŽáci do 14 let
309Petřivalský BernatOlomouc2002ZMŽáci do 14 let
 
© 2004 - 2017 TimeChip.cz