Větřkovický triatlon 2012

Rekapitulace

Datum závodu:26. 8. 2012
Název závodu:Větřkovický triatlon
Místo závodu:Větřkovice
Mapa závodu:Zvětšit
Ředitel závodu:Mirek Chovanec, Marta Žáčková

Startovní listina bez rozdílu kategorií

Startovní
číslo
Jméno a příjmeníOddíl nebo bydlištěRočníkKód kategorieNázev kategorie
1Zumer TomášPK Nový Jičín1993MMuži
2Škorvánek JiříHukvaldy1982MMuži
3Klíma JiříCK Pemap Přerov1987MMuži
4Pavlík MiroslavMTB Pustá Polom 19641964MMuži
5Blecha JosefFryčovice1987MMuži
6Stříž MartinOstrava1985MMuži
7Kotas PavelPJR Frenštát p. Radhoštěm1955MMuži
8Lužný IvoTTC OLOMOUC1965MMuži
9Brandýs RomanCyklo Mapei Kaňkovský1963MMuži
10Beneš JiříSAS Studénka1966MMuži
11Jaroš MilanZlín1968MMuži
12Opíchal TomášGHOST-MOJEKOLO1970MMuži
13Matula TomášSTS Chvojkovice Brod1973MMuži
14Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON1989ZŽeny
15Jalůvka PetrSK Jiří TeaM Ostrava1984MMuži
16Prouza RobertFrenštát pod Radhoštěm1977MMuži
17Bečan LiborLubina1965MMuži
18Mooc FilipX-TRAIL ORLOVÁ1986MMuži
19Fiala DavidSK Bagbike1970MMuži
20Fialová HanaSK Bagbike1972ZŽeny
21Křenek RadekVinotéka u Karla Frenštát p. R1986MMuži
22Dlouhý LukášPříbor1982MMuži
23Čablová KristinaMK Kopřivnice1987ZŽeny
24Hudeček JaromírBez1981MMuži
25Sumbal JiříPříbor1965MMuži
26Sumbal PetrPříbor1993MMuži
27Bartoš JanOlomouc1976MMuži
28Chýlek PatrikCK Continental Frenštát p. R. 1973MMuži
29Venclík MartinKopřivnice1983MMuži
30Mikolanda DavidKopřivnice1983MMuži
31Lalík MichalNovatop Lapierre1973MMuži
32Březina RadekKopřivnice1983MMuži
33Kapsa MartinKopřivnice1985MMuži
34Pech DavidTriatlon Team Ostrava1988MMuži
35Šlachta JakubKrmelín1998MMuži
36Malátek TomášNovatop Lapierre1982MMuži
37Schwarz JanNovatop Lapierre1987MMuži
38Kloda PetrNovatop Lapierre1992MMuži
39Cit KamilHavířov1969MMuži
40Ház StanislavZapro AD team1972MMuži
41Němeček MartinValašská Bystřice1973MMuži
42Žajdlík FilipK sport1977MMuži
43Koliba MartinPříbor1983MMuži
44Knapík MiroslavCyklo art 1983MMuži
45Vajda JaroslavFryčovice1985MMuži
46Cypra ZdenekSKVK Frenštát p. R.1949MMuži
47Dědek BeskydskýKlub důchodců Orlová1945MMuži
48Chochola VáclavOstrava1993MMuži
49Materová LucieTRIATLON Team Opava1993ZŽeny
50Materová HanainSPORTline TT Opava1963ZŽeny
51Matera TomášTRIATLON Team Opava1989MMuži
53Novotná HanaTeam Forman Cinelli1987ZŽeny
54Novotná MartinaTeam Forman Cinelli1990ZŽeny
55Matula RadekFrenštát pod Radhoštěm1985MMuži
56Dvořáková HanaKopřivnice1988ZŽeny
57Kolenovský AlešNový Jičín1973MMuži
58David OndřejPříbor1986MMuži
59Šimek JiříVizovice1974MMuži
60Bočková RadanaKrmelín1988ZŽeny
61Matula RomanLubina1973MMuži
62Polášek MojmírKopřivnice1971MMuži
63Polášková LenkaKopřivnice1975ZŽeny
64Knápek MartinTeam Forman Cinelli1974MMuži
65Glonek PetrOstrava1972MMuži
66Glonek JakubOstrava1996MMuži
67Mlčoch PavelTJ Hukvaldy1973MMuži
68Berger MiroslavSTS Chvojkovice Brod1975MMuži
69Prouza MartinTK Ostrava1991MMuži
70Návrat RadanOstrava1974MMuži
101Čumáci a Pája Hornídolní2012STŠtafety
102Polášci Lubina2012STŠtafety
103Godzilla Bike Vsetín2012STŠtafety
104La-Zuga Kopřivnice2012STŠtafety
105Petřvaldteam Petřvald2012STŠtafety
106Forman Cycling Team B Kopřivnice2012STŠtafety
107XTB Team Brušperk2012STŠtafety
108Penopa Kopřivnice2012STŠtafety
109Bulgariacup Burgas2012STŠtafety
110Viktorka Team ZLV Kopřivnice2012STŠtafety
 
© 2004 - 2017 TimeChip.cz